Friedrich Schröder Sonnerstern färglitografi

228327

SONNENSTERN, Friedrich Schröder (1892-1982): (3) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladstorlek 56x79 resp 79x46 cm

Rum 8

Budhistorik (12 bud)
1135369
1135373
1135369
950
1129510
900
1129510
750

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.