Padly Aladar oljemålning

228326

ALADÀR, Padly (Ungern, 1881-1949): Skördearbetare, signerad Padly Aladar, olja på duk, 29x39 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Padly Aladar oljemålning

Budhistorik (6 bud)
1134425
550
1132777
500
1128249
450
1127087
1127041

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.