Olle Nyman färglitografi

228323

NYMAN, Olle (1909-1999): Stilleben, signerad och daterad Olle Nyman -72, färglitografi, 46x65 cm

Fack 3

Olle Nyman färglitografi

Budhistorik (17 bud)
1129399
1134261
1129399
1134260
950
1129399
900

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.