Harald Wiberg oljemålning

228322

WIBERG, Harald (1908-1986): Rådjur i vinterlandskap, signerad och daterad Harald Wiberg 1944, olja på duk, 33x65 cm

Konst, Måleri

Rum 5

Harald Wiberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1137626
6 400
1135556
6 200
1137625
6 200
1135556
5 600
1137623
5 400

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.