Oidentifierad konstnär oljemålning

228316

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, (1800-tal): Motiv med damm och ekotempel, signerad och daterad E Bielke 1897, olja på duk, ca 51x60 cm

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (18 bud)
1134368
1 400
1134132
1 300
1134132
1133193
950
1128970
900

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.