Tenntallrikar

228313

TALLRIKAR, 4 st, tenn, devlis fyrstämplade 17/1800-tal, varav 2 med rokokobrätte, diameter ca 22 cm

Slitage och skador

Diverse

Monter 2

Tenntallrikar

Budhistorik (13 bud)
1134221
1134179
1 400
1134179
1124594
1124594
900

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.