Tennfat

228311

FAT, 2 st, tenn, 17/1800-tal, varav ett med rokokobrätte, 32 resp 34 cm

Slitage

Diverse

Monter 2

Tennfat

Budhistorik (14 bud)
1134101
1 600
1134169
1134101
1133041
1125715

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.