Matbord

228310

MATBORD, 1900-tal, skulpterad sarg med mässingsrosetter, fothylsor i mässing, 2 ofanerade iläggsskivor, höjd 75, diameter 116 cm total längd 206 cm

Rum 6

Matbord

Budhistorik (16 bud)
1133807
1133919
1133807
2 800
1133917
2 600
1133807
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.