Tennstop 1700-tal

228309

STOP, tenn, Fredrik Ahlman (1765-1789) Karlskrona, 1788, höjd 16,5 cm

Smärre skador

Diverse

Monter 2

Tennstop 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
1134545
1134172
750
1134172
700
1132081
650
1132081
550

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.