Stolar i gustaviansk stil

228306

STOLAR, 6 st., gustaviansk stil, Svenska möbelfabriken, Bodafors, gråmålade

Slitage, skador

Rum 10

Stolar i gustaviansk stil

Budhistorik (14 bud)
1134292
1 400
1134234
1 300
1134234
1134285
1134234
750

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.