Silverdosor

228304

DOSOR, 12 st, FAT, silver, 1900-tal, en med filigran, en med sten, mm, total vikt (inl.spegel i en dosa) ca 200 g

En pärlemordosa med skador

Silver

Monter 1

Silverdosor

Budhistorik (23 bud)
1134943
3 200
1134305
1134299
2 800
1134293
2 600
1132919
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.