Gräddkanna sockerskål moccakopp silver

228303

GRÄDDKANNA, SOCKERSKÅL, MOCCAKOPP, silver, Österrike, 1900-talets början, kopp och sockerskål märkta L&C, kannans höjd 10,5 cm

Kannans handtag saknar två delar, smärre bucklor

Silver

Monter 1

Budhistorik (6 bud)
1134978
1134973
1 400
1128600
1 300
1124611
1124610

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.