Soffbord engelsk stil

228299

SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, mahogny, fotavslutningar med mässingshylsor, höjd 57, 120x85 cm

Bruksslitage

Rum 11

Soffbord engelsk stil

Budhistorik (4 bud)

1130925
1130615
1128174
1124686

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.