Skåp

228298

SKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal, gråmålat, kannelerade skåpsdörrar, bronserade rosetter, mässingsbeslag, höjd 173, 109x43 cm, nycklar och hyllbärare finns

Slitage, skador

Ändringar/tillägg
Nycklar och hyllbärare finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 6

Skåp

Budhistorik (21 bud)
1134303
3 200
1134831
1134303
2 800
1134830
2 600
1134303
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.