Vas Bertil Vallien

228297

VAS, glas, Kosta Boda, Bertil Vallien, signerad och numrerad Kosta Boda artist collection B. Valllien 48825, höjd ca 25 cm

Glas, Konstglas

Monter 1

Vas Bertil Vallien

Budhistorik (11 bud)
1135100
1134868
750
1129678
700
1134370
650
1129678
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.