Louis Soonius oljemålning

228293

SOONIUS, Louis (1883-1956): Kustlandskap vid Scheveningen med åsna och mansfigur, signerad Louis Soonius, olja på duk, 40x60 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Louis Soonius oljemålning

Budhistorik (2 bud)

1128778
1128775

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.