Oljemålning

228290

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Marinmålning, olja på duk, ca 39x58 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Måleri, Nautica/Technica

Rum 5

Oljemålning

Budhistorik (14 bud)
1123359
950
1134358
900
1123359
850
1134357
1123359
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.