Tommy Hilding oljemålning

228288

HILDING, Tommy (född 1954): Abstrakt komposition, signerad och daterad på baksidan Tommy Hilding 1993, olja på duk, 25x35 cm

Konst, Måleri

Monter 8

Tommy Hilding oljemålning

Budhistorik (12 bud)
1137245
1134152
1134152
1 900
1137243
1 800
1134152
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.