Per Julius akvarell och gouche

228287

JULIUS Per (född 1951): Skymning, Nordingrå, signerad Strömsån P. Julius, akvarell och gouache på papper, 54x74 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Budhistorik (13 bud)
1135769
6 400
1135768
6 200
1129502
6 000
1129501
5 000
1129500

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.