Fat porslin

228281

FAT, 2 st., porslin, 18/1900-tal, meissenliknande märke, oktagonala, genombrutet brätte, polykrom dekor, diameter ca 35 cm

Skador och lagningar

Keramik/Porslin

Monter 2

Fat porslin

Budhistorik (19 bud)
1135127
1135121
1 400
1135119
1 300
1133088
1133086

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.