Saltkar porfyr

228278

SALTKAR, 1 par, 1800-tal, porfyr, fasetterad sida, diameter ca 5,8 cm
PROVENIENS: Prosten K.A. Fellström, Skellefteå

Skador, nagg

Diverse

Monter 2

Saltkar porfyr

Budhistorik (11 bud)
1135066
1134839
750
1134839
700
1134447
650
1134447
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.