Pall i palisander klädd i Josef Franks tyg

228274

TABURETT, palisander, troligen Danmark, 1960-tal, klädd i Josef Franks tyg "Teheran", höjd 34, 58x37 cm

Slitage

Rum 3

Budhistorik (16 bud)
1133975
1133898
1127937
1131271
1127937
950

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.