Fulvio Pentassuglia oljemålning

228273

PENTASSUGLIA, Fulvio (född 1927): Skånska cementgjuteriet, signerad Fulvio P, även signerad a tergo, olja på duk, ca 68x98 cm

Konst, Måleri

Rum 6

Budhistorik (6 bud)
1134509
550
1132134
500
1124045
450
1122940
1124044

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.