Fåtölj

228272

FÅTÖLJ, Tyskland, röd glasfiberglas, 1960-tal, höjd 70, sittdjup ca 48 cm

Omlackerad, slitage

Fåtölj

Budhistorik (10 bud)
1134315
1134188
750
1134188
600
1134064
550
1127242
500

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.