Vaser Palm Mölle

228267

VASER, 2 st., signerade Palm Mölle, stengods, 1970-tal, höjd 15-19 cm

Keramik/Porslin

Monter 1

Vaser Palm Mölle

Budhistorik (6 bud)
1134772
850
1127765
1134754
1127765
600
1134753
550

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.