Roland Svensson och Masolle grafiska blad

228263

SVENSSON, Roland (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S. 47/60, färglitografi, 9x24 cm, samt MASOLLE, Helmer (1884-1969): Full fart på aktersnurran, signerad Masolle, etsning, 13x10 cm

Kraftigt gulnade

Fack 2

Budhistorik (15 bud)
1134344
2 400
1134321
1134321
1134343
1 900
1134321
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.