Grafiska blad

228260

GRAFISKA BLAD, 6 st., ur L'Art d'Aujourd'hui, 1950-tal, efter J. villon, J. Deyrolle, W. Baumeister, S. Taeuber-Arp, J. Gris, E.W. Nay, serigrafi och träsnitt, bladstorlek, 31x23 cm

Slitage, mindre veck

Monter 28

Grafiska blad

Budhistorik (4 bud)

1132075
750
1126331
550
1123769
500
1122185
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.