Väggur Mauthe

228258

VÄGGUR, Mauthe, Tyskland, 1900-talets andra hälft, delvis kromad metall, elektrifierad, 220 volt, diameter 40 cm

Bruiksslitage

Klockor/Ur

Rum 3

Väggur Mauthe

Budhistorik (9 bud)
1134088
750
1133645
700
1132992
650
1127658
600
1132987
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.