Kalle Hedberg oljemålning

228251

HEDBERG, Kalle (1894-1959): Fjällandskap, signerad, olja på pannå, 38x46 cm

Konst, Måleri

Fack 4

Kalle Hedberg oljemålning

Budhistorik (19 bud)
1134477
3 600
1134476
3 400
1134469
3 200
1134469
1134473
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.