Oidentifierad konstnär oljemålning

228250

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, mansporträtt, daterad 18 13/2 67, olja på duk, 65x52 cm

Smärre krakelyrer

Konst, Måleri

Rum 11

Budhistorik (8 bud)
1135174
650
1135173
600
1135169
550
1135167
500
1135166
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.