Andy Warhol färglitografi

228241

WARHOL, Andy (1928-1987), efter: "Querelle", filmaffisch, färglitografi, 97x67 cm

Glasskador

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Fack 6

Andy Warhol färglitografi

Budhistorik (19 bud)
1141234
3 400
1138821
3 200
1141233
1138821
2 800
1140681
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.