Peter Dahl färglitografi

228233

DAHL, Peter (född 1934): Vid bardisken, signerad Peter Dahl, numrerad 294/375, färglitografi, 83x55 cm

Fack 6

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (23 bud)
1141083
4 200
1141081
1141080
3 800
1141077
3 600
1141078
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.