Peter Dahl färglitografi

228229

DAHL, Peter (född 1934): Kronobergskällaren, signerad Peter Dahl, numrerad 158/375, färglitografi, 55x83 cm

Fack 6

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (13 bud)
1130183
3 600
1130071
3 400
1130055
3 200
1130070
1130055
2 600

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.