Pablo Picasso litografi

228227

PICASSO, Pablo (1881-1973): Colombe Volant (ā l'Arc-en-Ciel), färglitografi, 1952, signerad och daterad i trycket, tryckt på Arches papper.
I. 50 x 65 cm
LITTERATUR: Bloch 712

Rum 10

Pablo Picasso litografi

Budhistorik (8 bud)
1132572
1131876
1 900
1130286
1 800
1127949
1 700
1123615
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.