Leroy Neiman färgserigrafi

228221

NEIMAN, Leroy (USA född 1921): Björn Borg, färgserigrafi, signerad Leroy Neiman, numrerad 1/300, 60x44 cm

Fack 9

Leroy Neiman färgserigrafi
Budhistorik (26 bud)
1140518
3 400
1140517
3 200
1140506
1140514
1140506
2 800

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.