Peter Dahl färglitografi

228212

DAHL, Peter (född 1934): Dansande, signerad och daterad Peter Dahl -81, färglitografi, PT, 55,5x38,5 cm

Fack 9

Peter Dahl färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1140027
3 200
1140025
1139887
2 800
1140022
2 800
1139887
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.