Affischer Niki de Saint-Phalle

228208

AFFISCHER 2 st., Niki de Saint Phalle - Un Rêve plus long que la nuit, färgserigrafi, 65x42 cm. Artists make toys - 1975, signerad av Hannah Wilkie, offset, 45x66 cm; oramade

Hanteringsveck, slitage, reva

Rum 8

Budhistorik (3 bud)

1131983
1126326
1126150

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.