Bengt Lindström färglitografi

228206

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, 73x52 cm

Fack 9

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (3 bud)

1133463
1133208
700
1130139
650

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.