Göran Brunius oljemålning

228204

BRUNIUS, Göran (1911-2006): Skogslandskap, signerad GB, olja på duk, 65x92 cm

Konst, Måleri

Fack 9

Göran Brunius oljemålning

Budhistorik

2014-02-12 kl 16:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.