Bengt Lindström färglitografi

228199

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, 73x52 cm

Fack 9

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (3 bud)

1133453
1133203
1130140
750

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.