Flaska 1800-tal

228190

FLASKA med metallfattning i vitmetall, 1800-talets slut, slipad dekor av blommor, vapensköd (Österrike/Ungern Urmöczi), höjd 18, 5 cm

Obetydlig nagg

Glas

Monter 28

Flaska 1800-tal

Budhistorik (12 bud)
1132738
1132680
1132737
1132680
1 700
1130424
1 600

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.