Gunnar Brusewitz akvarell

228189

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): Sandasjön 25/11-67, stäckande svanar, signerad och daterad Brusewitz 67, blyerts och akvarell, 22x27 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Gunnar Brusewitz akvarell

Budhistorik (16 bud)
1132914
2 400
1132916
1132914
1132915
1 900
1132914
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.