Georges Braque (efter) grafiskt blad

228188

BRAQUE, Georgers (1882-1963), efter: Nature Morte, färgoffsetlitografi efter förlaga, signerad och numrerad G. Braque 167/300. Editerad av Guy Spitzer, (blindstämpel), 23,5x34,5 cm

Rum 11

Budhistorik (4 bud)

1133591
4 800
1133590
4 600
1122106
3 400
1121670

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.