Fiskbestick silver

228185

FISKBESTICK, 24 dlr, silver, bestående av: 12 gafflar, 12 knivar, 1800-talets slut, Österrike/Ungern, stämplad TB, total vikt ca 1320 g

Monogramgravyr

Silver

Monter 28

Fiskbestick silver

Budhistorik (14 bud)
1132702
9 400
1132799
9 200
1132702
9 000
1132780
8 800
1132702
8 600

Slutpris SEK:
9 400
947 EUR, 1 075 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.