Väggpendyl

228167

VÄGGPENDYL, 1800-talets andra hälft, Leja-stil, romerska siffror i emalj, urtavla i alabaster, dekor av inläggningar, höjd 71 cm

Skador, sprickor

Ändringar/tillägg
Pendel och pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Rum 9

Väggpendyl

Budhistorik (2 bud)

1132699
1124677

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.