Bordslampa

228164

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, handmålad dekor i emaljfärger, fot med förgyllning, höjd 48 cm

En hänkel lagad

Belysning, Bordslampor

Rum 3

Bordslampa

Budhistorik (19 bud)
1133449
1 700
1133439
1 600
1131432
1133438
1131432
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.