Lennart Jirlow färglitografi

228148

JIRLOW, Lennart (född 1936): "En kväll på caféet", signerad L Jirlow, HC, färglitografi, 49x63 cm

Fack 9

Lennart Jirlow färglitografi
Budhistorik (22 bud)
1133760
5 600
1132993
5 400
1133749
5 400
1132993
5 200
1132676
5 000

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.