Fingerborg 1800-tal

228135

FINGERBORG, 18 k guld, otydliga stämplar IGK, 1863, infattad ametist, graverad dekor av blomsterslingor, vikt ca 2,3 g

Smärre stötmärke

Guld/Smycken

Kundcenter

Fingerborg 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
1134460
750
1134420
700
1134279
650
1126887
600
1126209
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.