Hjalmar Grahn oljemålning

228130

GRAHN, Hjalmar (1882-1949): Blommor i kruka, signerad och daterad Hj Grahn-38, olja på duk, 66x55 cm

Konst, Måleri

Fack 7

Hjalmar Grahn oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1139396
850
1129606
1129603
750
1129601
700
1129599
550

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.