Curt Sjöberg oljemålning

228129

SJÖBERG, Curt (1911-87): "Trosa hamn", signerad och daterad C. Sjöberg 87, olja på duk, 50x60 cm

Konst, Måleri

Rum 4

Curt Sjöberg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
1133386
1133380
1133378
1 900
1133357
1 800
1133374
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.